Mabert vs Victaulic

8:6

Klimczuk M. 3Jabłoński M. 3
Kiedrowski M. 2Łojko M. 2
Pijet B. 1Brzozowski K. 1
Mądrawski K. 1
Włudarz H. 1

Dat Logistisc vs Troja

10:1

Doroszczonek F. 3Majchrzak S. 1
Burchart A. 2
Gilicki B. 2
Wasilewski S. 2
Starosta A. 1

Wygazowani vs Zjednoczeni

11:6

Tondel M. 4Oraczewski J. 2
Bednarek D. 4Siuda Ł. 2
Jarnut W. 1Sikora M. 1
Chrebor D. 1Wójcik S. 1
Przewoźny D. 1

Skacowani vs Zorza

13:2

Wolf H. 5Czarnika D. 2
Kotkowicz M. 2
Prońko T. 2
Chrebor P. 2
Galina W. 1
Mądrawski J. 1

Asy z A Klasy vs Young Boys

15:7

Dziurłaj P. 4Kucharski K. 3
Jarząbek P. 4Gruszka D. 2
Kłosiński D. 3Mormol J. 1
Karpiński W. 1Tatur B. 1
Grafander J. 1
Sobecki M. 1
Sosnowski B. 1

Pizzeria – pauza

TABELA

MiejsceNazwa drużyny Rozegrane
mecze
Pkt Bramki
strzelone
Bramki
stracone
1Skacowani13132
2Dat Logistic13101
3Asy z A Klasy13157
4Uran Trzebicz13116
5Wygazowani1373
6Mabert1386
7Victaulic1068
8Zjednoczeni1037
9Sokół10611
10Young Boys10715
11Troja10110
12Zorza10213
13Pizzeria0000

WYNIKI SPOTKAŃ HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ Z DNIA 30.10.2022

Pizzeria vs Wygazowani

15:5

Herberg R. 4Antczak P. 3
Gorgiel M. 4Milewski K. 1
Juszkiewicz O. 3Antczak D.1
Ułasowiec M. 2
Pfal W. 2

Sokół vs Skacowani

16:6

Wójcicki S. 4Kotkowicz M. 2
Muster M. 3Wachowski D. 1
Weinold S. 3Wolf H. 1
Siuda Ł. 2Chrebor P.1
Pęcherzewski F. 2Prońko T. 1
Roszczyk R.1
Oraczewski J. 1

Dat Logistics vs Young Boys

11:4

Gilicki B. 5Knapik K. 1
Burchart A. 3Kucharski K. 1
Wasilewski S. 1Mormol J. 1
Starosta A.1Łotoszyński K. 1
Doroszczonek F. 1

Uran vs Zjednoczeni

11:7

Tondel M. 6Graj R. 2
Jarnut W. 4Graj P. 2
Bednarek D. 3Sauermann R. 1
Kondeusz D. 3Gil D. 1
Chrebor D. 2Gniewczyński R.1
Przewoźny D. 1

Asy z A Klasy vs Victaulic

9:4

Sosnowski B. 3Podsiadło B. 2
Jarząbek P. 2Jabłoński M. 2
Dziurłaj P. 1
Staszkiewicz M. 1
Grafunder K. 1
Karpiński W. 1

Troja vs Zorza

8:7

Sadolewski K. 3Biały J. 2
Mazurkiewicz K. 2Szymański K. 2
Wojciechowski A. 1Biały K. 1
Majzlik P. 1Bednarek A. 1
Malinowski K. 1Szymański D.

Tabela

MiejsceNazwa
Dużyny
Rozegrane
mecze
Pkt Bramki
strzelone
Bramki
stracone
1Dat Logistics26215
2Asy z A Klasy262411
3Uran Trzebicz262213
4Pizzeria 13155
5Sokół232217
6Mabert 1386
7Skacowani231918
8Wygazowani231218
9Troja 23917
10Victaulic 201017
11Zjednoczeni201018
12Zorza20921
13Young boys201126

Wyniki spotkań Halowej Ligi Piłki Nożnej z dnia 13.XI.2022 z dnia 13.XI.2022 III Kolejka

Pizzeria vs Zorza

16:4

Ułasowiec M. 5Biały K. 2
Herberg R. 3Biały J. 1
Tyszenko E. 3Szymański K. 1
Pfal W. 2
Juszkiewicz O. 1
Bruckner A. 1
Bruckner W. 1

Skacowani vs Victaulic

9:6

Kotkowicz M. 4Kopala T. 3
Wolf H. 3Lubik Ł. 1
Prońko T. 1Jabłoński M. 1
Mądrawski J. 1Łojko M. 1

Mabert vs Wygazowani

16:8

Linke Ł. 5Staśkowiak D. 3
Włudarz H. 5Gumny Ł. 2
Jarnut J. 3Wolman Z. 2
Kryger D. 1Antczak D.
Mądrawki K. 1
Laskowski P. 1

Troja vs Young Boys

11:6

Mazurek K. 4Mormol J. 2
Wojciechowski A. 2Gruszka D. 2
Barcz J. 2Kuchrski K. 1
Staszak J. 1Wyszyński N. 1
Kloc K. 1
Malinowski K. 1

Asy z Klasy vs Zjednoczeni

17:4

Karpiński W. 5Graj P. 2
Dziurłaj P. 4Sauermann J. 1
Sosnowski B. 3Sauermann R. 1
Tomczak K. 3
Jarząbek P. 1
Staszkiewicz M. 1

Sokół vs Dat Logistics

6:5

Oraczewski J. 2Burchart A. 2
Pęcherzewski F. 2Juszkiewicz F. 1
Weinold S. 1Wasilewski S. 1
Muster M. 1Bugała R. 1

Uran – pauza

Tabela

MiejsceNazwa
drużyny
Rozegrane
mecze
Pkt Bramki
strzelone
Bramki
stracone
1Asy z A klasy394115
2Pizzeria 26319
3Uran263013
4Dat Logistics362611
5Mabert 262414
6Sokół362822
7Skacowani362824
8Troja362023
9Wygazowani332034
10Victaulic 301626
11Young Boys301737
12Zorza 301337
13Zjednoczeni301444

Wyniki Halowej Ligi Piłki Nożnej z dnia 20. XI. 2022

IV Kolejka

Mabert vs Troja

7:4

Klimczuk M. 2Makowski Ł. 2
Jarnut J. 1Barcz J. 1
Linke Ł. 1Sadolweski K. 1
Laskowski P. 1
Pijet B. 1
Kiedrowski M. 1

Pizzeria vs Victaulic

12:1

Gorgiel D. 2Brzozowski Sz. 1
Juszkiewicz O. 2
Kuźlak A.2
Bruckner A. 1
Bruckner W. 1
Ułasowiec M. 1
Herberg R. 1
Pfal W. 1

Dat Logistics vs Uran

9:3

Sadolewski M. 3 Tondel M. 1
Matela D. 2Chrebor D. 1
Czekajło Ł. 1Chrebor A. 1
Doroszczonek F. 1Wargin Ł. 1
Burchart A. 1
Wasilewski S. 1

Wygazowni vs Zorza

8:5

Pawlak Ł. 3Szymański K. 3
Antczak D. 2Mądrawski K. 1
Staśkowiak D. 2Krysa D. 1
Gniewosz W. 1

Asy z A klasy vs Skacowani

11:4

Partyka M. 3Prońko T. 2
Kłosiński D. 2Wolf H. 1
Sosnowski B. 2Mądrawski K. 1
Tomczak J. 2
Karpiński W. 1
Jarząbek P. 1

Sokół vs Zjednoczeni

31:2

Weinold S. 9Sauermann R. 1
Muster M. 5Niezborała B. 1
Wójcicki S. 5
Siuda Ł. 4
Pęcherzewski F. 5
Oraczewski J. 3

Young Boys -Pauza

Tabela

MiejsceNazwa drużynyRozegrane
mecze
PktBramki
strzelone
Bramki
stracone
1Asy z A Klasy4125219
2Sokół495924
3Pizzeria394310
4Dat Logistics493514
5Mabert393118
6Uran363322
7Skacowani463235
8Troja462430
9Wygazowani462839
10Young Boys301737
11Victaulic401738
12Zorza401845
13Zjednoczeni401675

Wyniki Spotkań Halowej Ligi Piłki Nożnej z dnia 27.XI.2022

V Kolejka

Zorza vs Zjednoczeni

5:2

Broniewski D. 2Sauermann G. 1
Czekajło M. 1Graj P. 1
Szymański K. 1
Szymański D. 1

Asy z A Klasy vs Uran

11:8

Kłosiński D. 4Bednarek D. 4
Izbicz M. 2Tondel M. 2
Partka M. 2Walkowiak S. 2
Dziurłaj P. 1
Jarząbek P. 1
Sobecki M. 1

Young Boys vs Victaulic

10:5

Kucharski K. 4Koza P. 2
Tatura B. 3Podsiadło B. 1
Karaś K. 2Wierzbicki P. 1
Balicki M. 1Mazij B. 1

Pizzeria vs Sokół

12:8

Tyszenko E. 3Sikora M. 3
Gorgiel D. 2Borenstein T. 2
Pfal W. 2Pęcherzewski F. 1
Bruckner W. 2Master M. 1
Kuźlak A. 1Weinold S. 1
Herberg R. 1
Juszkiewicz O. 1

Dat Logistics vs Wygazowani

15:4

Sadolewski M. 5Staśkowiak D. 3
Doroszczonek F. 3Wychowałek J. 1
Burchart A. 2
Wasilewski S. 1
Starosta A. 1
Kaczmarek M. 1
Słaby B. 1
Tokarski D. 1

Mabert vs Skacowani

7:6

Czajkowski M. 3Wachowski D. 3
Mądrawski K. 3Pijet J. 2
Laskowski P. 1Mądrawski J. 1

Tabela

MiejsceNazwa
drużyny
Rozegrane
mecze
Pkt Bramki
Strzelone
Bramki
Stracone
1Asy z A Klasy5156327
2Pizzeria 4125518
3Dat Logistics5125018
4Mabert4123824
5Sokół596736
6Uran464133
7Skacowani563842
8Troja462430
9Wygazowani563254
10Yuong Boys432742
11Zorza532347
12Zjednoczeni501880