TERMINARZ ROZGRYWEK HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ 2022/2023

I KOLEJKA 30.10.2022

Young Boys – Asy z A-KlasyNiedziela 16.00
Skacowani – ZorzaNiedziela 15.00
Wygazowani – ZjednoczeniNiedziela 14.00
Sokół Gościm – Uran TrzebiczNiedziela 19.00
Mabert – VictaulicNiedziela 18.00
Dat Logistics – TrojaNiedziela 17.00
Pizzeria PAUZA

II KOLEJKA 06.11.2022

Pizzeria – Wygazowani Niedziela 19.00
Sokół Gościm – Skacowani Niedziela 20.00
Dat Logistics – Young BoysNiedziela 16.00
Victaulic – Asy z A-KlasyNiedziela 17.00
Troja – ZorzaNiedziela 18.00
Uran Trzebicz – ZjednoczeniNiedziela 15.00
Mabert PAUZA

III KOLEJKA 13.11.2022

Pizzeria – ZorzaNiedziela 17.00
Asy z A- klasy – ZjednoczeniNiedziela 16.00
Young Boys – TrojaNiedziela 15.00
Skacowani – Victaulic Niedziela 19.00
Wygazowani – MabertNiedziela 18.00
Sokół – Dat LogisticsNiedziela 20.00
UranPAUZA

IV KOLEJKA 20.11.2022

Pizzeria vs VictaulicNiedziela 19.00
Troja vs Mabert Niedziela 16.00
Uran vs Dat LogisticsNiedziela 18.00
Zjednoczeni vs SokółNiedziela 20.00
Zorza vs WygazowaniNiedziela 15.00
Asy z A Klasy vs SkacowaniNiedziela 17.00
Young Boys -pauza

V Kolejka 27.11.2022

Pizzeria vs Sokół Niedziela 16.00
Dat Logistics vs WygazowaniNiedziela 15.00
Victaulic vs Young BoysNiedziela 17.00
Uran vs Asy z A Klasy Niedziela 18.00
Mabert vs SkacowaniNiedziela 14.00
Zjednoczeni vs ZorzaNiedziela 19.00
Troja-pauza

VI Kolejka 04.12.2022

Pizzeria vs UranNiedziela 17.00
Zjednoczeni vs TrojaNiedziela 15.00
Zorza vs Victaulic Niedziela 16.00
Asy z A Klasy vs Mabert Niedziela 18.00
Young Boys SokółNiedziela 14.00
Skacowani vs Wygazowani Niedziela 19.00
Dat Logistics – pauza

VII Kolejka 11.12.2022

Pizzeria vs Dat Logistics Niedziela 17.00
Mabert vs SokółNiedziela 18.00
Victaulic vs Wygzowani Niedziela 20.00
Troja vs SkacowaniNiedziela 16.00
Uran vs Young Boys Niedziela 15.00
Zorza vs Asy A KlasyNiedziela 19.00
Zjednoczeni- pauza

VIII Kolejka 18.12.2022

Pizzeria vs ZjednoczeniNiedziela 19.00
Zorza vs UranNiedziela 18.00
Asy z Klasy vs Troja Niedziela 17.00
Young Boys vs Mabert Niedziela 16.00
Skacowani vs Dat LogisticsNiedziela 20.00
Wygazowani vs SokółNiedziela 15.00
Victaulic- pauza