TERMINARZ ROZGRYWEK AMATORSKIEJ HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ 2020/2021 

I LIGA

1. STROP
2. ZB ANTCZAK
3. BROWAR
4. WYGAZOWANI
5. TROJA
6. MABERT
7. VICTAULIC
8. DĄB GÓRKI NOTECKIE
9. PIZZERIA TOMASO
10. SOKÓŁ GOŚCIM

 

II LIGA

1. UCHACHANI
2. YOUNG BOYS
3. DEBEŚCIAKI
4. BRAT-BUD
5. SKACOWANI
6. TRANS-NET
7. URANIA TRZEBICZ

 

I KOLEJKA  07-08.11.2020

I LIGA

STROP VS BROWAR -NIEDZIELA 18.00
ZB. ANTCZAK VS WYGAZOWANI- SOBOTA 19.00
TROJA VS MABERT – SOBOTA 18.00
VICTAULIC VS DĄB GÓRKI- NIEDZIELA 16.00

II LIGA

 PIZZERIA TOMAS VS SOKÓŁ – NIEDZIELA 17.00
UCHACHANI VS YOUNG BOYS- SOBOTA 16.00
DEBEŚCIAKI VS BRAT-BUD- NIEDZIELA 15.00
SKACOWANI VS TRANS NET- SOBOTA 17.00
 
 

II KOLEJKA  14-15.11.2020

I LIGA
STROP VS WYGAZOWANI – NIEDZIELA 18.00
BROWAR VS MABERT – NIEDZIELA 16.00
ANTCZAK VS DĄB GÓRKI – SOBOTA 19.00
TROJA VS SOKÓŁ GOŚCIM – SOBOTA 17.00
VICTAULIC VS PIZZERIA -NIEDZIELA 17.00

II LIGA

UCHACHANI VS BRAT-BUD – NIEDZIELA 15.00
YOUNG BOYS  VS TRANS-NET – SOBOTA 16.00
SKACOWANI VS URANIA TRZEBICZ – SOBOTA 18.00
DEBEŚCIAKI – PAUZA

Wyniki Spotkań Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej
XVII Edycja 2020/2021
07-08.XI 2020 I Kolejka
I LIGA
Browar vs Strop
9:8

Laskowski R. 3

Fotek D. 2

Kloc D. 1

Perun M. 1

Łojko M. 1

Łojko Ł. 1

Dolata R. 2

Tondel M. 2

Czajkowski M. 2

Lubik Ł. 1

Jarnut J. 1

Victaulic vs Dąb górki
7:7

Sanocki M. 2

Brzozowski Sz. 2

Kopala T.

Tyrka M. 1

Bednarz P. 1

Wójcik P. 1

Sobotka M. 1

Świderski S. 1

Białaszczyk A. 1

Kowalski D. 1

Chojnacki J. 1

 

Pizzeria Tomaso vs Sokół Gościm
11:8

Gorbiel M. 5

Herberg R. 2

Bruckner A. 1

Tiszenko E. 1

Gorgiel D. 1

Juszkiewicz O. 1

Pawlak M. 3

Weinold S. 2

Bielicki W. 2

Siuda Ł. 1

ZB. Antczak vs Wygazowani
10:5

Tokarski D. 3

Wochnik W. 3

Gilicki B. 2

Onichimowski K. 2

Wychowałek K. 2

Gadocha D. 1

Perkosz D. 1

Wójcik s. 1

Mabert vs Troja
19:10

Grabski S. 12

Korsak Ł. 2

Mądrawski K. 2

Klimczuk M. 1

Włudarz H. 1

Pijet B. 1

Majchrzak S. 4

Makowski Ł. 3

Pęcherzewski F. 2

Mazurek K. 1

TABELA WYNIKÓW I LIGA

Miejsce

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Nazwa Drużyny

Mabert

ZB. Antczak

Pizzeria

Browar

Victaulic

Dąb Górki

Strop

Sokół

Wygazowani

Troja

Rozegrane mecze

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

 

Pkt

3

3

3

3

1

1

0

0

0

0

Bramki Strzelone

19

10

11

9

7

7

8

8

5

10

Bramki Stracone

10

5

8

8

7

7

9

11

10

19

II LIGA
Trans-Net vs Skacowani
14:7

Burchart A. 5

Sadolewski M. 4

Doroszczonek F. 1

Czekajło Ł. 1

Matela-Libera D. 1

Rozwadowski M. 1

Bazela M. 1

Kotkowicz M. 3

Prońko T. 2

Masłowski D. 1

Pierściński P. 1

Debeściaki vs Brat-Bud
9:5

Wójcik A. 3

Paluta E. 2

Szymański D. 2

Bednarek K. 1

Świderski W. 1

Broniewski D. 2

Lehmann W. 1

Bedla P. 1

Bedla M. 1

Young Boys vs Uchachani
8:7

Tatur B. 3

Balicki M. 1

Hunger K. 1

Maciaszczyk J. 1

Staryszak Ł. 1

Kucharski K. 1

Bartkowiak M. 4

Kondeusz D. 1

Kryger D. 1

Mazur P. 1

Urania- pauza

TABELA WYNIKÓW II LIGA

Miejsce

1

2

3

4

5

6

7

Nazwa Drużyny

Trans-Net

Debeściaki

Young Boys

Uchachani

Brat-Bud

Skacowani

Urania

Rozegrane mecze

1

1

1

1

1

1

1

1

Pkt

3

3

3

0

0

0

0

Bramki Strzelone

14

9

8

7

5

7

0

Bramki Stracone

7

5

7

8

9

14

0

Wyniki Spotkań Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej
XVII Edycja 2020/2021
14-15.XI 2020 II Kolejka
I LIGA

TROJA VS SOKÓŁ GOŚCIM

21:7

Bednarek K. 5

Majchrzak S. 4

Makowski Ł. 3

Majzlik P. 3

Malinowski K. 2

Mazurek K. 2

Korczyński G. 2

Weinold S. 4

Siuda Ł. 2

Korzeniowski B. 1

MABERT VS BROWAR

8:6

Grabski S. 3

Klimczuk M. 1

Korsak Ł. 1

Kiedrowski M. 1

Pijet B. 1

Mądrawski K. 1

 

Fotek D. 4

Łojko M. 2

 

PIZZERIA TOMASO VS VICTAULIC

11:6

Tiszenko E. 4

Gorgiel M. 3

Kiliński K. 2

Bruckner A.1

Pfal W. 1

Jabłoński M. 2

Sanocki M. 2

Brzozowski Sz. 1

Brzozowski K. 1

STROP VS WYGAZOWANI

10:8

Dolata R. 4

Czajkowski M. 3

Tondel M. 2

Jarnut J. 1

 

Wychowałek K. 2

Gadocha D. 2

Sikora D. 1

Perkosz D. 1

Muster M. 1

Wójcik S. 1

 

ZB ANTCZAK VS DĄB- przełożony

TABELA WYNIKÓW

Miejsce

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Nazwa Drużyny

Marbet

Pizzeria

Troja

ZB. Antczak

Strop

Browar

Dąb

Victaulic

Wygazowani

Sokół

Rozegrane mecze

2

2

2

1

2

2

1

2

2

2

 

Pkt

6

6

3

3

3

3

1

1

0

0

Bramki Strzelone

27

22

31

10

18

15

7

13

13

15

Bramki Stracone

16

14

26

5

17

16

7

18

20

32

Wyniki Spotkań Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej

XVII Edycja 2020/2021

14-15.XI 2020 II Kolejka

II LIGA

UCHACHANI VS BRAT-BUD

14:4

Kondeusz D. 6

Bartkowiak M. 2

Zbieg J. 1

Jarnut W. 1

Wachowski D. 1

Mazur P. 1

Kryger D. 1

Łesak W. 1

Wielkopolski M. 2

Broniewski D. 1

Bedla M. 1

URANIA VS SKACOWANI

15:4

Wargin Ł. 5

Klinowski G. 3

Marciniak S. 2

Woźniak J. 2

Woźniak J. 1

Gliński A. 2

Kotkowicz M. 3

Chrebor P. 1

YOUNG BOYS VS TRANS NET

5:5

Hunger K. 2

Tatur B. 1

Staryszak Ł. 1

Balicki M. 1

Bazela M. 2

Słaby B. 1

Perz M. 1

Perzanowski D. 1

STRALCO VS DEBEŚCIAKI

13:8

Sosnowski B. 5

Stuchly B. 3

Zbraniec J. 2

Zacharewicz M. 2

Dziurłaj R. 1

 

Paluta E. 3

Smuszkiewicz K. 3

Szymański D. 1

Wójcik A. 1

TABELA WYNIKÓW

Miejsce

1

2

3

4

5

6

7

8

Nazwa Drużyny

Trans Net

Youg Boys

Urania

Uchachani

Stralco

Debeściaki

Brat-Bud

Skacowani

Rozegrane mecze

2

2

1

2

1

2

2

2

Pkt

4

4

3

3

3

3

0

0

Bramki Strzelone

19

13

15

21

13

17

9

11

Bramki Stracone

12

12

4

12

8

18

23

29

TERMINARZ ROZGRYWEK AMATORSKIEJ HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ 2020/2021

III KOLEJKA 21-22.11.2020

I LIGA

STROP VS LIMITED-SOBOTA 17.00

DĄB VS PIZZERIA-NIEDZIELA 17.00

MABERT VS VICTAULIC-NIEDZIELA 16.00

WYGAZOWANI VS TROJA-SOBOTA 19.00

BROWAR VS ZB. ANTCZAK-SOBOTA 16.00

 

II LIGA

UCHACHANI VS SKACOWANI-SOBOTA 15.00

URANIA VS DEBEŚCIAKI- NIEDZIELA 18.00

TRANS NET VS BRAT-BUD-SOBOTA 18.00

YOUNG BOYS VS STRALCO- NIEDZIELA 15.00

 

IV KOLEJKA  28-29.11.2020

I LIGA

STROP VS TROJA- SOBOTA 16.00

VICTAULIC VS ZB. ANTCZAK- NIEDZIELA 17.00

PIZZERIA VS BROWAR- NIEDZIELA 16.00

LIMITED VS WYGAZOWANI-SOBOTA 18.00

DĄB VS MABERT – SOBOTA 19.00

II LIGA

UCHACHANI VS URANIA-SOBOTA 17.00

TRANS NET VS DEBEŚCIAKI- NIEDZIELA 15.00

BRAT-BUD VS YOUNG BOYS-SOBOTA 15.00

SKACOWANI VS STRALCO- NIEDZIELA 18.00

Wyniki Spotkań Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej

XVII Edycja 2020/2021

21-22.XI 2020 III Kolejka

I LIGA

BROWAR VS ZB. ANTCZAK
8:5

Laskowski D. 3

Fotek D. 2

Łojko M. 2

Kloc D. 1

Onichimowski K. 2

Celejewski M. 1

Muraszow D. 1

Gilicki B. 1

 

STROP VS SOKÓŁ
12:4

Dolata R. 4

Czajkowski M. 4

Grobelski M.4

Weinold S. 1

Roszczyk R. 1

Siuda Ł. 1

Weinold M. 1

TROJA VS WYGAZOWANI 

12:10

Mazurek K. 3

Bednarek K. 2

Makowski Ł. 3

Malinowski K. 2

Majchrzak S.1

Pęcherzewski F.1

Gadocha D. 5

Wychowałek K. 3

Staśkowiak D. 2

PIZZERIA VS DĄB 
9:5

Kiliński K. 2

Gorgiel M. 2

Tyszenko E. 2

Herberg R. 1

Bruckner W. 1

Bruckner A. 1

Wójcik P. 2

Sobotka K. 1

Świderski E.1

Świderski S.1

MABERT VS VICTAULIC 
6:5

Walczak M. 2

Mądrawski K. 2

Korsak Ł. 1

Grabski S. 1

 

Sanocki M. 2

Koza P. 2

Kopala T. 1

TABELA WYNIKÓW

Miejsce

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Nazwa Drużyny

Marbet

Pizzeria

Strop

Troja

Browar

ZB. Antczak

Dąb

Victaulic

Wygazowani

Sokół

Rozegrane mecze

3

3

3

3

3

2

2

3

3

3

Pkt

9

9

6

6

6

3

1

1

0

0

 

Bramki Strzelone

33

27

30

43

23

15

12

23

23

19

 

Bramki Stracone

21

19

21

36

21

13

16

32

32

44

Wyniki Spotkań Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej

XVII Edycja 2020/2021

21-22.XI 2020 III Kolejka

II LIGA

TRANS-NET VS BRAT-BUD
13:1

Burchart A. 4

Sadolewski M. 3

Słaby B. 2

Doroszczonek F. 1

Perz M. 1

Bazela M. 1

Matela-Libera D. 1

 

Bedla A. 1

UCHACHANI VS SKACOWANI
6:5

Mazur P. 2

Kondeusz D. 1

Wachowski D. 1

Majewski M. 1

Bartkowiak M. 1

Prońko T. 1

Kotkowicz M.1

Fijak P. 1

Pijet J. 1

Masłowski D. 1

URANIA VS DEBEŚCIAKI
11:8

Marciniak S. 2

Wargin Ł. 2

Gliński A. 2

Woźniak F. 2

Chrebor A. 1

Klimowski G.1

Woźniak J. 1

Wójcik A. 3

Bednarek K. 2

Szymański D. 2

Paluta E. 1

STRALCO VS YOUG BOYS
12:3

Sosnowski B. 3

Zacharewicz M. 2

Kłosiński D. 2

Zbraniec J. 1

Stuchly B. 1

Tomczak J. 1

Grabski W. 1

Loc J. 1

Balicki Sz. 1

Gruszka D. 1

Karaś K. 1

TABELA WYNIKÓW

Miejsce

1

2

3

4

5

6

7

8

Nazwa Drużyny

Trans Net

Urania

Stralco

Uchachani

Young Boys

Debeściaki

Skacowani

Brat-Bud

Rozegrane mecze

3

2

2

3

3

3

3

3

Pkt

7

6

6

6

4

3

0

0

Bramki Strzelone

32

26

25

27

16

25

16

10

Bramki Stracone

13

12

11

17

24

29

35

36

TERMINARZ ROZGRYWEK AMATORSKIEJ HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ 2020/2021

V KOLEJKA 05-06.12.2020

I LIGA 

STROP VS DĄB- SOBOTA 18.00

MABERT VS SOKÓŁ – SOBOTA 16.00

WYGAZOWANI VS PIZZERIA- NIEDZIELA 17.00

BROWAR VS VICTAULIC – NIEDZIELA 18.00

ZB. ANTCZAK VS TROJA – SOBOTA 17.00

ZB. ANTCZAK VS DĄB – NIEDZIELA  16.00

II LIGA

TRANS-NET VS URANIA – SOBOTA 19.00

BRAD-BUD VS SKACOWANI – SOBOTA 15.00

YOUNG BOYS VS DEBEŚCIAKI – NIEDZIELA 15.00

UCHACHANI VS STRALCO- NIEDZIELA 19.00

VI KOLEJKA  12-13.12. 2020

LIGA I

STROP VS PIZZERIA- NIEDZIELA 17.00

SOKÓŁ VS VICTAULIC- NIEDZIELA 19.00

DĄB VS TROJA- SOBOTA 19.00

MABERT VS ZB. ANTCZAK- SOBOTA 18.00

WYGAZOWANI VS BROWAR- NIEDZIELA 16.00

 

LIGA II

UCHACHANI VS TRANS NET- SOBOTA 15.00

YOUNG BOYS VS URANIA- SOBOTA 16.00

DEBEŚCIAKI VS SKACOWANI- NIEDZIELA 15.00

BRAT-BUD VS STRALCO- SOBOTA 17.00

URANIA VS STRALCO- NIEDZIELA 18.00

 

VII KOLEJKA 19-20.12.2020

LIGA I

STROP VS MABERT- SOBOTA 18.00

WYGAZOWANI VS DĄB- NIEDZIELA 19.00

BROWAR VS SOKÓŁ- SOBOTA 19.00

ZB. ANTCZAK VS PIZZERIA- NIEDZIELA 17.00

TROJA VS VICTAULIC- NIEDZIELA 18.00

II LIGA 

UCHACHANI VS BRAT BUD- SOBOTA 15.00

YOUNG BOYS VS TRANS NET- SOBOTA 16.00

SKACOWANI VS URANIA- SOBOTA 17.00

DEBEŚCIAKI VS STRALCO- NIEDZIELA 15.00

SKACOWANI VS YOUNG BOYS- SOBOTA 16.00

VIII KOLEJKA 09-10.01.2021

I LIGA 

STROP VS ZB. ANTANTCZAK- SOBOTA 16.00

TROJA VS BROWAR- NIEDZIELA 16.00

VICTAULIC VS WYGAZOWANI- SOBOTA 19.00

PIZZERIA VS MABERT-  NIEDZIELA  17.00

SOKÓŁ VS DĄB- NIEDZIELA 19.00

 

II LIGA 

UCHACHANI VS TRANS NET- SOBOTA 18.00

DWBEŚCIAKI VS SKACOWANI- NIEDZIELA 15.00

BRAT-BUD VS STRALCO- NIEDZIELA 18.00

YOUNG BOYS VS URANIA- SOBOTA 15.00

TRANS NET VS STRALCO- SOBOTA 17.00