TERMINARZ ROZGRYWEK HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ 2018/2019 

I LIGA

1. Stralco
2. Z.B.Antczak
3. Tele Maxx FC
4. Oldboye Drezdenko
5. Browar
6. Troja
7. Wysoczański
8. Limited
9. F1 Urania
10. Pionier Zwierzyń 
11. Nietoperz Gardzko
12. Pizzeria Tomaso

 

II LIGA

1. FC Naznaczeni
2. Wygazowani
3. WuwuZele
4. Strop
5. Kosa Kawczyn
6. Victaulic
7. Leśnik Rąpin
8. ŚleDzik
9. Abstynenci
10. Debeściaki
11. Fryzjerstwo Męskie
12. Uchachani

 

I KOLEJKA  27-28.10.2018

I LIGA 
Nietoperz vs Browar – Sobota 17:00
Tele Maxx FC vs Pizzeria – Sobota 18:00
Oldboye vs Pionier – Sobota 19:00
Z.B.Antczak vs Wysoczański – Niedziela 16:00
Stralco vs F1 Urania – Niedziela 18:00
Limited vs Troja – Niedziela 19:00

 

 

II LIGA 
Strop vs Abstynenci – Sobota 16:00
Kosa vs Wygazowani – Niedziela 13:00

Leśnik vs WuwuZele – Niedziela 14:00
FC Naznaczeni vs Uchachani – Niedziela 15:00
ŚleDzik  vs Fryzjerstwo Męskie – Niedziela – 17:00

Victaulic vs Debeściaki – Niedziela 20:00

II KOLEJKA  10-11.11.2018

I LIGA 
Tele Maxx FC  vs Troja – Sobota 18:00
F1 Urania vs Pionier  – Sobota 17:00
Limited  vs Browar  – Sobota 19:00

Oldboye vs Wysoczański – Niedziela 16:00
Stralco vs Pizzeria – przełożony na inny termin

Z.B.Antczak vs Nietoperz Niedziela 19:00

7

II LIGA 
WuwuZele vs Abstynenci Sobota 14:00

FC Naznaczeni vs Leśnik – Sobota 15:00
Victaulic FC vs StropNiedziela 18:00
Wygazowani vs Uchachani – Niedziela 15:00
Debeściaki vs Fryzjerstwo Męskie – Sobota 16:00

Kosa vs ŚleDzik Niedziela 17:00

 

III KOLEJKA  24-25.11.2018

I LIGA 

Stralco vs Pionier vs Niedziela 18:00

Pizzeria Tomaso vs Troja – Sobota 17:00

F1 Urania vs Wysoczański – Niedziela 19:00

Tele Maxx FC vs Browar – Niedziela 16:00

Oldboye vs Nietoperz – Sobota 19:00

Limited vs Z.B.Antczak –Sobota 15:00

II LIGA 

FC Naznaczeni vs Fryzjerstwo Męski – Niedziela 15:00

Uchachani vs Abstynenci – Sobota 18:00

Śledzik vs WuwuZole – Sobota 14:00

Strop vs Debeściaki – Sobota 16:00

Leśnik vs Wygazowani – Niedziela 14:00

Victaulic vs Kosa-Niedziela 17:00

IV KOLEJKA  01-02.12.2018

I LIGA 

Stralco vs TeleMaxx FC – Niedziela 18:00

Oldboye vs F1 Urania – Sobota 16:00

Limited vs Pizzeria Tomaso – Sobota 18:00

Z.B.Antczak vs Pionier – Sobota 15:00

Nietoperz vs Troja – Sobota 19:00

Browar vs Wysoczański – Niedziela 17:00

II LIGA 

FC Nazneczni vs Śledzik – Niedziela 19:00

Strop vs Uchachani – Sobota 17:00

Leśnik vs Fryzjerstwo Męskie – Niedziela 15:00

Victaulic vs Abstynenci – Niedziela 16:00

Kosa vs Wuwuzole – Niedziela 14:00

Wygazowani vs Debeściaki – Sobota 14:00

V KOLEJKA  08-09.12.2018

I LIGA 

Stralco vs Antczak – Niedziela 18:00

Nietoperz vs Limited – Niedziela 15:00

Browar vs Oldboye  Sobota 16:00

Wysoczański vs TeleMaxx FC – Niedziela 19:00

Troja vs F1 Urania – Niedziela 17:00

Pionier vs Pizzeria Tomaso- Sobota 19:00

II LIGA 

FN Naznaczeni vs Kosa – Sobota 17:00

Wygazowani vs Victaulic – Niedziela 16:00

Debeściaki vs Leśnik – Sobota 15:00

Wuwuzule vs Strop – Sobota 18:00

Abstynenci vs Śledzik – Sobota 14:00

Fryzjerstwo Męskie vs Uchachani- Niedziela 14:00

VI KOLEJKA  15-16.12.2018

I LIGA 

Stralco vs Limited – Niedziela 17:00

Z.B.Antczak vs Oldboye- Sobota 16:00

Nietoperz vs TeleMaxx FC – Niedziela16:00

Browar vs F1 Urania – Sobota 18:00

Wysoczański vs Pizzeria Tomaso – Niedziela19:00

Troja vs Pionier – Sobota 19:00

II LIGA 

FC Naznaczeni vs Victaulic – Niedziela 18:00

Kosa vs Leśnik- Niedziela 15:00

Wygazowani vs Strop – Sobota 15:00

Debeściaki vs Śledzik – Sobota 14:00

Wuwuzole vs Uchachani – Niedziela14:00

Abstynenci vs Fryzjerstwo Męskie – Sobota 17:00

VII KOLEJKA  22-23.12.2018

I LIGA 

Stralco vs Wysoczański – Niedziela 18:00

Troja vs Browar –Sobota 15:00

Pionier vs Nietoperz – Niedziela 19:00

Pizzeria Tomaso vs Z.B.Antczak – Sobota 16:00

TeleMaxx FC vs Oldboye – Sobota 17:00

F1 Urania vs Limited – Niedziela 15:00

II LIGA 

FC Naznaczeni vs Wuwuzole – Sobota 19:00

Abstynenci vs Debeściaki –Sobota 18:00

Fryzjerstwo Męskie vs Wygazowani – Sobota 14:00

Uchachani vs Kosa – Niedziela 14:00

Śledzik vs Victaulic – Niedziela 16:00

Strop vs Leśnik – Niedziela 17:00

VIII KOLEJKA  29-30.12.2018

I LIGA 

Stralco vs Troja – Niedziela 17:00

Pionier vs Wysoczański –Niedziela 15:00

Pizzeria Tomaso vs Browar –Sobota 18:00

F1 Urania vs Nietoperz – Sobota 19:00

TeleMaxx FC vs Z.B.Antczak – Niedziela 18:00

Oldboye vs Limted –Sobota 16:00

II LIGA 

FC Naznaczeni vs Debeściaki – Niedziela 19:00

Wuwuzole vs Wygazowani –Niedziela 14:00

Abstynenci vs Kosa –Sobota 15:00

Fryzjerstwo Męskie vs Victaulic – Niedziela 16:00

Uchachani vs Leśnik – Sobota 14:00

Śledzik vs Strop –Sobota 17:00

IX KOLEJKA  05-06.01.2019

I LIGA 

Stralco vs Oldboye – Niedziela 17:00

Limited vs Tele Maxx FC – Sobota 16:00

Z.B.Antczak vs F1 Urania – Niedziela 16:00

Nietoperz vs Pizerria Tomaso – Sobota 19:00

Browar vs Pionier – Sobota 18:00

Wysoczański vs Troja –Niedziela 19:00

II LIGA 

FC Naznaczeni vs Abstynenci – Sobota 17:00

Fryzjerstwo Męskie vs WuwuZole – Niedziela 15:00

Uchachani vs Debeściaki – Niedziela 14:00

Śledzik vs Wygazowani – Sobota 14:00

Strop vs Kosa – Niedziela 18:00

Leśnik vs Victaulic- Sobota 15:00

X KOLEJKA  12-13.01.2019

I LIGA 

Stralco vs Nietoperz – Niedziela 18:00

Browar vs Z.B.Antczak – Niedziela 16:00

Wysoczański vs Limited – Niedziela 19:00

Troja vs Oldboye – Sobota 16:00

Pionier vs Tele Maxx – Sobota 15:00

Pizerria Tomaso vs F1 Urania – Sobota 19:00

II LIGA 

FC Nazneczni vs Strop – Sobota 18:00

Lesnik vs Śledzik – Sobota 14:00

Kosa vs Fryzjerstwo Męskie – Niedziela 17:00

Victaulic vs Uchachani – Niedziela 14:00

Wygazowani vs Abstynenci – Sobota 17:00

Debesciaki vs WuwuZole – Niedziela 15:00

XI KOLEJKA  19-20.01.2019

I LIGA 

Stralco vs Browar – Niedziela 18:00

Wysoczański vs Nietoperz – Niedziela 19:00

Troja vs Z.B.Antczak – Sobota 19:00

Pionier vs Limited – Niedziela 16:00

Pizeria Tomaso vs Oldboye – Sobota 15:00

F1 Urania vs Tele Maxx- Sobota 16:00

 

II LIGA 

FN Naznaczeni vs Wygazowani – Sobota 18:00

Debesciaki vs Kosa – Niedziela 14:00

WuwuZole vs Victaulic – Sobota 17:00

Abstynenci vs Leśnik – Niedziela 15:00

Fryzjerstwo Męskie vs Strop – Niedziela 17:00

Uchachani vs Śledzik- Sobota 14:00

XII KOLEJKA  26-27.01.2019

I LIGA 

Z.B.Antczak vs Pizzeria Tomaso – Sobota 17:00

Browar vs Oldboye – Sobota 16:00

Tele Maxx FC vs Stralco – Niedziela 19:00

Pionier vs Nietoperz – Niedziela 17:00

Wysoczański vs F1 Urania – Niedziela 16:00

Troja vs Limited – Sobota 19:00

II LIGA 

Strop vs Wygazowani – Sobota 18:00

Victaulic vs Debeściaki – Niedziela 15:00

Abstynenci vs FC.Naznaczeni- Niedziela 18:00

Leśnik vs Uchachani – Niedziela 14:00

Kosa vs Fryzjerstwo Męskie – Sobota 15:00

Śledzik vs WuwuZele – Sobota 14:00

XIII KOLEJKA  2-3.02.2019

I LIGA 

Z.B.Antczak vs Tele Maxx FC – Sobota 19:00

Stralco vs Browar – Niedziela 17:00

Oldboye vs Pizzeria Tomaso – Niedziela 16:00

Pionier vs F1 Urania – Sobota 18:00

Nietoperz vs Limited – Sobota 16:00

Wysoczański vs Troja- Niedziela 19:00

II LIGA 

Strop vs Victaulic – Niedziela 15:00

Abstynenci vs Wygazowani – Sobota 17:00

FC Naznaczeni vs Debeściaki – Niedziela 18:0

Leśnik vs Fryzjerstwo Męskie – Niedziela 14:00

Uchachani vs WuwuZele – Sobota 15:00

Kosa vs Śledzik – Sobota 14:00

XIV KOLEJKA  9-10.02.2019

I LIGA 

Z.B.Antczak vs Oldboye – Niedziela 16:00

Pizzeria Tomaso vs Stralco – Niedziela 17:00

Browar vs Tele Maxx FC – Sobota 19:00

Pionier vs Troja – Sobota 18:00

Limited vs Wysoczański – Niedziela 19:00

F1 Urania vs Nietoperz – Sobota 16:00

II LIGA 

Strop vs FC Naznaczeni – Niedziela 18:00

Debeściaki vs Abstynenci – Niedziela 15:00

Wygazowani vs Victaulic – Sobota 17:00

Leśnik vs FC WuwuZele – Sobota 15:00

Fryzjerstwo Męskie vs Śledzik – Niedziela 14:00

Uchachani vs Kosa – Sobota 14:00

XV KOLEJKA  16-17.02.2019

I LIGA 

Z.B.Antczak vs Browar – Sobota 19:00

Tele Maxx FC vs Pizeria Tomaso – Sobota 17:00

Stralco vs Oldboye – Niedziela 17:00

Pionier vs Limited – Niedziela 19:00

F1 Urania vs Troja – Sobota 18:00

Nietoperz vs Wysoczański – Niedziela 15:00

II LIGA 

Strop vs Debeściaki – Niedziela 14:00

Wygazowani vs FC Naznaczeni – Sobota 16:00

Victaulic vs Abstynenci – Niedziela 18:00

Leśnik vs Śledzik – Sobota 15:00

WuwuZele vs Kosa – Sobota 14:00

Fryzjerstwo Męskie vs Uchachani- Niedziela 16:00

XVI KOLEJKA  23-24.02.2019

I LIGA 

Stralco vs Z.B.Antczak – Niedziela 18:00

Oldboye vs Tele Maxx FC – Niedziela 16:00

Pizzeria Tomaso vs Browar – Sobota 16:00

Pionier vs Wysoczański – Sobota 19:00

F1 Urania vs Limited – Sobota 18:00

Troja vs Nietoperz – Niedziela 17:00

II LIGA 

Strop vs Abstynenci – Niedziela 15:00

FC Naznaczeni vs Victaulic – Sobota 17:00

Debeściaki vs Wygazowani – Niedziela 14:00

Leśnik vs Kosa – Sobota 15:00

Śledzik vs Uchachani – Sobota 14:00

WuwuZele vs Fryzjerstwo Męskie – Niedziela 13:00